Карнизи на замовлення

Багетні карнизи

Багетні карнизи

ПВХ карнизи

Металеві карнизи

Металеві карнизи

Дерев'яні карнизи

Карнизи у дитячу кімнату

Дитячі карнизи

Струнні карнизи

Струнні карнизи

Ковані карнизи

Ковані карнизи

від - 900 грн.

Салон Штор «Windows Beauty»  пропонує великий асортимент карнизів для штор на замовлення - виготовимо за індивідуальними розмірами замовника однорядні, двох або трьохрядні моделі. Стильні і якісні карнизи стануть тим декоративним елементом, який дозволить розставити необхідні акценти в інтер'єрі. При розробці дизайну комплекту штор, наші фахівці підбирають найбільш підходящий тип карнизів. Купити карнизи на замовлення в нашій компанії - значить віддати перевагу якісним виробам за доступною ціною. 

Карнизи на замовлення у Києві

Функціонування сучасних комплектів штор безпосередньо пов'язано з обраною моделлю карниза. У нас ви можете купити карнизи для штор на замовлення, які покликані доповнити і підкреслити стиль оформлення віконного простору. Оригінальні наконечники, кріплення для завіс, різноманітна форма і розміри, різноманіття колірних рішень - кожна деталь використовується дизайнерами для створення неповторного шарму і домашнього затишку за допомогою штор і їх невід'ємної частини - карнизів.

Потрібні ще поради та рекомендації? Або ви хочете отримати індивідуальний розрахунок?  Отримаєте консультацію нашого фахівця.

Разом з карнизами замовляють