Лляні штори

Лляні штори - привабливі і практичні завіси, що дозволяють підтримувати атмосферу чистоти і свіжості в приміщенні. Вироби з льону підходять для будь-якого інтер'єру, поєднуються практично з усіма стилями і сприяють створенню особливого мікроклімату.

При використанні льону для оформлення вікон слід враховувати його переваги і знати нечисленні недоліки.

Лляні штори характеризуються:

Лляні штори в інтер'єрі

Колись давно льон був тканиною бідняків, а сьогодні натуральність стала особливо цінуватися. І лляні штори тепер вважаються гарними, модними, престижними. Існує безліч варіантів таких штор для використання в приміщеннях будь-якого призначення.

На кухні гарно і затишно виглядають короткі штори з льону. Найбільш ефектно виглядає льон з мереживом або вишивкою. Штори з льону краще всього поєднуються з натуральними меблями і скромними інтер'єрами в дусі мінімалізму, але при бажанні їх можна вписати в кухню будь-якого стилю.

У вітальні з лляних тканин можна створювати розкішні прикраси для вікон. Такі завіси стануть чудовою прикрасою кімнати, створять атмосферу спокою і тепла. Шикарно виглядають лляні штори з вплетеними золотих ниток. Вони володіють особливим шармом, перетворюють і облагороджують інтер'єр. Для створення унікального декору вікна у вітальні можна комбінувати різні за кольором і щільності лляні тканини.

Інтер'єр спальні відмінно прикрасять штори з льону з вираженою фактурою плетіння. Тут найкраще виглядають завіси простого крою без зайвого декору. Доповнюючи штори тюлем, слід вибирати натуральні тканини, оскільки синтетика не сполучається з льоном.

Льон - приголомшливий матеріал, що ідеально підходить для оздоблення вікон в будь-якій кімнаті. І якщо є можливість декорувати інтер'єр саме такими шторами, не варто сумніватися. Вони подарують вам затишну атмосферу комфорту з легким відтінком розкоші. 

Щоб купити штори з льону, які будуть ідеально вписуватися в ваш інтер'єр, рекомендуємо звернутися в наш салон. Професійні дизайнери підкажуть вам ідеальний варіант оформлення віконного отвору, а також розглянуть його в контексті всього інтер'єру. Адже для льону дуже важливо правильно підібрати «оточення». І тоді ця тканина перетворить все приміщення.

Станьте володарем шикарних штор!

Отримайте консультацію дизайнера по вашому проекту.