Римські штори

Багато років римські штори користуються величезною популярністю. Римські штори, купити які можна і в нашому салоні, мають різні конструкції:

Особливо актуально застосування римських штор з сонячної сторони, оскільки щільна тканина надійно захищає від палючих променів сонця. Сьогодні римські штори можуть бути самостійними елементами або включеними до складу складної віконної композиції, в яку також входять ламбрекени та інші декоративні елементи.

Відмінною особливістю, якою володіють римські штори - це прості чіткі лінії, завдяки чому такий текстиль доречно виглядає в будь-якому інтер'єрі, не перевантажуючи його.

Регулювання висоти штори відбувається за допомогою механізму ланцюжка або шнурового механізму, завдяки чому полотно можна зупинити на будь-якому необхідному рівні. Залежно від особливостей конструкції, штори можуть кріпитися як безпосередньо до віконної стулки, так і на весь отвір. 

Чому слід вибрати виготовлення римських штор на замовлення

Тип і розмір вікна

Існують, безумовно, види штор, які підходять для певного розміру або форми вікна. Деякі рекомендується вибирати для арочних вікон і еркерів, інші для балконних дверей. Якщо ми говоримо про римські штори на замовлення, то вид вікна не має значення.

Можна підібрати під ваш стиль інтер'єру

Дизайн римських штор незмінно лаконічний і актуальний на сьогоднішній день, про це ми не втомлюємося нагадувати вам. Завдяки цьому факту, рімки прекрасно поєднуються з будь-яким стилем.

Підходять в різні приміщення

Римські штори на кухню, чи римські штори в дитячу кімнату - вони підходять абсолютно для будь-яких приміщень. Завдяки підбору колірного рішення і малюнка можна поєднувати їх з меблями і елементами обробки. Є певні секрети, які відтінки вибирати. Зазвичай переваги за кольорами лунають із боку замовника, так як у кожного є певна улюблена палітра. Єдине, що залишається нашим дизайнерам по шторам, це дати свої рекомендації в плані практичності та комбінування кольорів. Хоча, звичайно, замовити дизайн-проект з пошиття штор потрібно обов'язково. Якщо ви виберете виготовлення римських штор на замовлення у нас, то дизайн-проект ми розробимо абсолютно безкоштовно.

Сучасні комбінації з римськими шторами

У Windows Beauty знають, як поєднувати різні види штор і при цьому створювати особливу дивно гармонійну атмосферу. Перевагою римських штор є здатність прекрасно виглядати разом з портьєрами, гардинами і іншими правильно підібраними видами штор. 

Особливості монтажу карнизів для римських штор

Монтаж римських штор виконується досить просто. Головне, щоб фурнітура та комплектуючі були якісні і надійні. Перш, ніж зробити свій вибір на користь компанії з пошиття штор в Києві, уточніть цей важливий момент. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками і гарантуємо своїм клієнтам високі показники експлуатаційних характеристик виробів, включаючи механізми римських штор. 

Спосіб кріплення штор

Виготовлення римських штор на замовлення: варіанти підйому

Вартість за пошиття римських штор на замовлення залежить від ряду факторів:

Типи римських штор

Класичні римські штори

Це, мабуть, сама універсальна і затребувана різновид. В даному типі рама віконного отвору вільна, штора щільно закриває скло. Елементи управління та кріплення при цьому приховані. А сама римська штора класичного типу в розкритому стані виглядає гладкою. При підйомі складки збираються акуратно і рівномірно, що додає особливу лаконічність і строгість конструкції.

Безкаркасні римські штори

Характерна особливість безкаркасних штор полягає в оснащенні карниза з підйомним механізмом тільки вертикальними петлями. Візуально ви можете відрізнити цей тип відсутністю горизонтальних вставок. Як наслідок, складки штор провисаючі і нерівні. Використання безкаркасних римських штор часто виправдано в класичному стилі інтер'єру, так як з ними ідеально поєднуються плавні лінії вироби.

Каскадні римські штори

Третій тип штор поєднує в собі зручність у використанні з ефектним зовнішнім виглядом. Декорувати віконний отвір, застосовуючи каскадні штори, можна, щоб домогтися стриманою розкоші. М'які складки каскадних римських штор дозволяють створювати неймовірно красиві сучасні комбінації. 

Римські штори день-ніч

Чому варто купити римські штори у нас:

Здійснюючи замовлення у нас, в обговорені терміни ви отримуєте вже готові римські штори, якими відразу ж можна прикрашати ваше житлове приміщення.

Римські штори на вікна

*На сайті представлена дуже мала частина того, що ми можемо запропонувати. Зв'яжіться з нами і ми підберемо те, що потрібно саме вам! 

Виконані замовлення на римські штори

Римська штора з світлими кантами із тканини блекаут в дитячій кімнаті. Попереду штори ми повісили ніжний тюль-сітку, який не закриває вид із вікна, адже за ним відкриваються краєвиди міста

подвійні римські штори

римські штори для кухні