ШТОРИ ДЛЯ КАБІНЕТУ

Штори для кабінету

Кабінет - це спокійний куточок серед галасливої домашньої суєти, так зробимо його затишним і комфортним, місцем, де можна усамітнитися і спокійно попрацювати. 

І оформлення вікна грає в цьому не останню роль. Наш салон штор із задоволенням допоможе Вам у виборі штор для кабінету. 

Як обрати штори для кабінету?

Обираючи штори для кабінету, потрібно врахувати характер його власника.

У кабінеті, призначеному для серйозної та плідної роботи, найкраще підійдуть штори класичного стилю.

В оформленні кабінету, обставленого дорогими меблями з коштовного дерева, добре виглядатимуть суворі портьєри, підхоплені важкими китицями та однотонний тюль. Для класичних кабінетів добре підходять м'які золотисті відтінки, відтінки бардового, зеленого, темно-синього кольорів, набивний малюнок цілком пасуватиме до класичного стилю.

Суворі штори, що гармоніюють із загальним інтер'єром кабінету, підкреслять характер і статус його власника.

Кабінет творчої людини відрізняється від суворого кабінету. Тут кожна деталь має приносити натхнення творцеві. Оригінальні штори, цілком здатні налаштувати на цікаву роботу.

Можна використовувати тканини з асиметричними малюнками, цікавими фактурами, поєднувати різні види тканин, оформити штори незвичайними аксесуарами. Фантазія у втілення дизайну нічим, у цьому разі, не обмежена, але все ж потрібно не забувати, що штори мають налаштовувати на потрібний курс у втілення творчих ідей, але не відволікати від роботи.

Якщо кабінет використовується для того, щоб відпочити, зібратися з думками, побути наодинці з собою, то штори в кабінеті мають бути легкими - не варто перевантажувати їх додатковими аксесуарами, використовувати важкі та щільні тканини.

Обираючи штори для кабінету, важливо пам'ятати, що вони мають бути одного стилю з основними елементами інтер'єру. Тон зазвичай роблять приглушеним, щоб не робити штори центральним елементом. Розташований на сонячній стороні кабінет, можна оформити рулонними шторами і жалюзі, здатними захистити робочий простір від надмірного сонячного світла.