Штори на кухню

Штори є важливим елементом дизайну кухні. Крім виключно декоративного значення, штори виконують безліч різних функцій. До них можна віднести захист від сонячного світла, візуальну корекцію геометричних розмірів приміщення і т.д.

Штори для кухні обов'язково повинні підбиратися з урахуванням того факту, що вони будуть схильні до впливу диму, випарів, пара, різниці температур. У деяких кухнях через специфічний температурного режиму, розкид температур буває достатнім для того, щоб мати негативний вплив на штори і привести їх в непридатний стан. Навіть потужні витяжки, які, ймовірно, повинні захищати приміщення від шкідливих випарів, не до кінця справляються з поставленим завданням. Тому, підбираючи моделі штор для кухні на замовлення, дизайнер обов'язково повинен враховувати ці фактори. 

Що стосується корекції геометрії приміщення, то потрібно знати кілька особливостей. В основному, розміри кухонь невеликі, тому їх намагаються хоч якось збільшити. Світлі тони візуально збільшують розміри приміщення, темні - зменшують і надають глибини. Довгі штори витягають кімнату, дозволяючи візуально збільшити висоту стелі. Крім того, вертикальні смужки зроблять кімнату вище, та й додадуть зовнішнім виглядом вашої кухні додаткового витонченості. А ось горизонтальні смужки - навпаки, створюють ілюзію збільшення ширини стіни. Акуратні короткі штори, підв'язані з боків, роблять маленьке вікно візуально більше. Таких нюансів безліч і їх досконально знають дизайнери, які професійно займаються підбором елементів приміщення. 

Замовити штори на кухню в "Windows Beauty"

Найбільш часто застосовуються такі моделі штор для кухні на замовлення: римські, англійські, японські, австрійські, рулонні штори, жалюзі. Все залежить від особистих переваг. Фактично, практично всі існуючі в наш час види штор спокійно можна застосовувати при оформленні інтер'єру вашої кухні. Ось тільки французькі штори не дуже підходять, але якщо правильно організувати простір і підібрати меблі - то у вас вийде просто шикарна кухня у французькому стилі.

Ось так, здавалося б, незначна частина інтер'єру - штори, може вплинути на сприйняття. Слід враховувати цю особливість і користуватися нею для досягнення оптимального варіанту. 


Проконсультуватися і викликати дизайнера Ви можете по телефону.

Виконані замовлення на штори для кухні