Штори в дитячу кімнату

Штори для дитячої кімнати

Спальня для дитини - це його окремий, внутрішній світ, замок і надійний притулок, де він проводить більше часу, ніж в будь-якій іншій кімнаті. Природньо, що дитяча повинна бути оформлена на вищому рівні, так як саме тут починається формування його особистості - тут дитина грає, вчиться і відпочиває на протязі багатьох років, а тому вибирати штори в дитячу кімнату потрібно з огляду на цей фактор. Фахівці салону «Windows Beauty» розуміють важливість значення інтер'єру в розвитку юного покоління, тому ми готові допомогти вам придбати кращі штори в дитячу, доклавши до цього максимум зусиль. 

Наша візитка - пошив унікальних полотен з будь-яких тканин на ваш вибір. Тут ви можете купити штори в дитячу, для хлопчика, або дівчинки з числа типових моделей, однак завіси, виконані на замовлення, мають незрівнянно більшою кількістю варіацій для оформлення. Про те, які штори в дитячу кімнату купити краще, ви можете запитати у наших фахівців з дизайну: вони покажуть вам реалізовані замовлення на оформлення дитячої кімнати. Ви можете навіть скористатися викликом фахівця додому для максимально продуктивної роботи. Провівши необхідні заміри і записавши ваші побажання (переваги в матеріалах, пошитті та т.д.), ми тут же приступимо до виконання замовлення. 

Є ще одна перевага замовних робіт: крім лояльної цінової політики салону, ми підкажемо вам які матеріали вибрати для комбінацій або сольних композицій. Тобто, в «Windows Beauty» ви можете придбати штори в дитячу не дорого, з максимальним упором на якість. Крім цього, у нас діє система вигідних знижок і акцій на пошиття всіх виробів, починаючи типовими моделями і закінчуючи дизайнерськими розробками.

На що вам слід звернути увагу, купуючи штори в дитячу? В першу чергу, слід враховувати функціональні параметри. Дитині потрібне гарне освітлення і можливість його регулювання, щоб надлишок сонячних променів не різав очі. Тому, вибираючи штори в дитячу, купити потрібно виходячи з даного параметра. Ми можемо порекомендувати полотно середньої щільності, які комбінуються з тюлем - замовивши унікальну модель, ви можете запропонувати нам нанести будь-який малюнок - від казкових сюжетів до улюблених мультиплікаційних персонажів, а також мудрі веселі візерунки. Якщо вікно дитячої виходить не на сонячну сторону, ви можете купити штори в дитячу, пошиті з менш щільної тканини. Для забезпечення максимальної звукоізоляції, ми допоможемо вам підібрати оптимальний варіант щільності завіс так, щоб вони не здавалися дитині надто важкими і громіздкими. 

Ще один штрих - вибір матеріалу. Тут багато що залежить не тільки від естетичних параметрів, але і від акуратності дитини. У будь-якому випадку, штори в дитячу повинні бути міцними, на них не повинно осідати багато пилу і, звичайно ж, зручність у догляді. В останньому пункті виграє, звичайно, синтетика, бо немає більш невибагливого матеріалу, проте, знаючи особливості догляду за оксамитом, тафтою, органзой або іншими виробами з натуральних волокон, чистка та прання перестає бути нагальною проблемою, тим більше, ми дамо вам докладні рекомендації. 

Дизайн завіс залежить також і від віку дитини. Коли малюків радують будь-які яскраві фарби, велика кількість квітів і персонажів, юнак вже буде ставитися до того, що прикрашає його кімнату вибірково: у нього з'являться нові захоплення, нові улюблені персонажі, переваги до квітів і так далі. З приводу будь-яких ваших сумнівів, перед тим як купити штори в дитячу ви можете проконсультуватися у наших фахівців.

Гарні штори в дитячу кімнату від салону «Windows Beauty»

Салон з пошиття штор «Windows Beauty» - це якісна, надійна робота, результат якої буде радувати довгі роки. Це гарантія, яка закріплена численними тестуваннями тканин на надійність і міцність. Ви можете подумати, що висока якість має обходитися дорого, але це не так. Відвідавши наш салон, ви придбаєте не дорогі красиві штори в дитячу, а якісний продукт за помірною, лояльної ціною. Тим більше, якщо оберете вдалу комбінацію матеріалів, ви можете добре заощадити.

На всі види виробів, в тому числі на штори в дитячу, ціна вас здивує, причому вона може бути значно знижена під час акцій. Для економії вашого дорогоцінного часу, наші фахівці можуть самостійно провести заміри вікон і підібрати гарний карниз. Також, в «Windows Beauty» доступна послуга доставки замовлення до місця проживання клієнта. 

Але і це ще не все: вам не потрібно докладати ніяких зусиль для розвішування завіс - це можуть зробити наші навчені фахівці! 

Команда дизайнерів завжди готова до виїзду на будинок, щоб прикрасити ваш будинок шторами, використовуючи складки, системи подхватів і інші дизайнерські хитрощі - не втрачайте свій шанс! 

Ми зробимо все, щоб перетворити ваше житло і зробити його красивішим і затишнішим. 

На будь-які питання про вибір тканини, пошиття, доставку та оплату ви отримаєте відповідь звернувшись до нас по телефону. 

Римська штора в дитячу кімнату