Штори в спальню

Спальня - це не просто одна з кімнат. Це особливе місце у вашій оселі, де ви проводите третину вашого життя. Це ваша інтимна зона. І дуже важливо, щоб в цій зоні завжди панував затишок, гармонія та спокій. Важливість штор в спальню на замовлення дуже складно переоцінити. Вони не просто доповнюють ваш інтер'єр. Штори в спальню роблять ваш будинок неповторним. Крім того, вони ще й захищають вас від зайвого світла, вітру і вуличного шуму. Таким чином, вони дбають про ваш повноцінний відпочинок, щоб після сну ви були свіжі, бадьорі і повні сил.

Моделі штор в спальню на замовлення бувають абсолютно різними, але краще якщо у спальні не буде нічого громіздкого і обтяжливого. Любителям класики сподобається варіант простий і елегантною моделі штор для спальні, яка не відволікатиме на себе увагу від загального інтер'єру. У приміщеннях з великими вікнами і високими стелями вигідно будуть виглядати більш пишні штори з вузликами. Прекрасним варіантом для романтиків стане фігурна вишукана штора, вирізана, наприклад, у вигляді арки. Вона зробить ваше вікно неповторно гарним. Поціновувачам розкоші ідеально підійдуть штори з ламбрекенами. 

Величезну роль при підборі штор в спальню грає колір. І тут основним фактором, що впливає на вибір, послужить ваш смак. Але є певні деякі рекомендації, до яких радимо прислухатися: обробка і аксесуари штор повинні бути одного відтінку. Крім того, не варто забувати про вплив кольорів на нашу психіку. Так, холодні кольори візуально розширюють простір, а теплі дарують спокій, налаштовують на відпочинок.

Особливості при підборі дизайну штор в спальню

Штори для спальні у сучасному стилі - це подовжені портьєри. Спадаючі складками на підлогу, вони елегантно вписуються в інтер'єр. Фіранки роблять довше, ніж необхідно, аж на 20-40 см. Такі штори ніби витягують кімнату, піднімаючи візуально стелю. Слід пам'ятати, що в кімнатах з малою площею подовжені портьєри лише створюють громіздкість і виглядають не дуже охайно.

Штори в спальню в сучасному стилі також повинні створювати атмосферу простору і бути лаконічними. Для цього використовують тканини одного кольору, а на світлих полотнах допускається невеликий візерунок.

Щоб позбутися від настирливого сонця, використовують багатошарові штори, або спеціальні світлонепроникні штори в спальню блекаут. До того ж, це створює атмосферу відокремленості і вже точно захистить від настирливих очей ваших сусідів або папараці!

Взагалі, в плані сонця вранці люди діляться на два типи: одним сонце необхідно, щоб прокинутися, їм потрібні легкі штори, а інші не потерплять сонячне світло у ранковий час в своїй спальні. Якщо ви ставитеся до другого типу, то ви не обійдете стороною відносно нові на ринку штори блекаут - штори, виконані зі спеціальної світлонепроникної тканини блекаут (blackout). Такі штори в спальні повністю не пропускають світло незалежно від кольору матеріалу (можуть бути і світлі тони).

Ще до цікавих новинок штор в спальню відносять мотузкові штори. Вони складаються з великої кількості ниток і можуть бути виконані в різних структурах і кольорах. Нитки можна пов'язувати, прикрашати бантами, сплітати в косичку - все, що душі завгодно. Відмінний варіант для творчих людей і не дуже вдалий для господарів домашніх тварин (особливо котів!).

Останнім часом знову повернулася мода на ламбрекени. Вони будуть відмінно віглядати в спальні з балконними дверима, підкреслюючи затишок в приміщенні. Згідно з традиціями, їх треба робити з дорогих тканин - дамаста, шовку, оксамиту, але, звичайно, сучасні підходи до дизайну дозволяють і інші матеріали - від бавовни до льону, а також штучні тканини.

Неможливо перелічити всі нюанси, з якими доведеться зіткнутися при виборі штор в спальню. У нашому салоні штор «Windows Beauty» ви завжди можете замовити недорогий пошив штор для спальні виходячи з власного смаку і вимог вашого інтер'єру. Наші дизайнери допоможуть вам зробити правильний вибір! 

Замовити штори в спальню в салоні штор «Windows Beauty»