Штори на петлях

Штори на петлях відрізняються особливим кріпленням до карнизу, яке виконується за допомогою петель. Незважаючи на удавану одноманітність конструкції, існує чимало варіантів виконання цього елемента і, відповідно, моделей самих штор.

Штори з петлями умовно поділяються на кілька груп:

   Крім того, всі зазначені види петель діляться за типом крою на глухі і застібаються. Перші пришиті до штори наглухо, тому для кріплення на карниз його потрібно спочатку зняти, а потім нанизати петлі, що не завжди є або зручно. Другий варіант передбачає використання зав'язок, гудзиків, липучок, кнопок, що робить його більш практичним у застосуванні.  

Штори на петлях в інтер'єрі

Такі завіси виглядають ефектно в будь-якому виконанні - і з щільних, і з повітряних матеріалів. Складки полотна можна легко розправити і зробити рівномірними, завдяки чому малюнок на ньому буде виглядати відмінно.

Щоб зробити оздоблення вона більш практичним і функціональним, штори на петлях доповнюються іншими завісами, кріплення яких приховані або непомітні. Сюди відносяться римські, рулонні, штори плісе, завіса, портьєри. У такому виконанні вони відмінно виглядають в дитячій, особливо в кімнаті для новонародженого, наповнюючи її теплом і відчуттям турботи. Ці завіси рухаються абсолютно безшумно, тому не розбудять навіть самого чуйного дитини.

Штори на петлях відносяться до домашнього рукодільному стилю, тому створюють невимушену обстановку, налаштовують на відпочинок. Найкраще такі завіси підходять для заміських будинків, але в дизайнерському оформленні можуть виглядати дуже урочисто і стануть відмінною прикрасою класичного або авангардного інтер'єру. 

У наших салонах ви можете придбати штори на петлях в будь-якому із зазначених вище виконанні. Якщо у вас є власні ідеї, ми готові їх реалізувати. Якщо ви ще не визначилися з моделлю, наш дизайнер допоможе вам зробити вибір.

Станьте володарем шикарних штор!

Отримайте консультацію дизайнера по вашому проекту.