Жалюзі на замовлення

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі

від - 200 грн / m2

Жалюзі без свердління

Жалюзі без свердління

Сонцезахисні системи на мансард

Сонцезахисні системи на мансард

Жалюзі на ПВХ вікна

Жалюзі на ПВХ вікна

Жалюзі плісе

Жалюзі плісе

від - 900 грн.

Жалюзі - це світлозахисні пристрої для приміщень житлового та громадського призначення, які гідно оцінили багато споживачів, дизайнерів та підрядників. 

Конструкція являє собою полотно з окремих довгих ламелей, закріплених на бічних профілях і підведених до поворотного механізму. 

Їх не потрібно зрушувати в сторону, як тканину штор, щоб відкрити вікна - досить просто скористатися спеціальною тростиною. 

Переваги


Одним з головних переваг такого оформлення є універсальність. Жалюзі однаково добре виглядають і в класичних інтер'єрах, і в строгих офісах. Але це далеко не єдина причина їх популярності.

У цього предмета інтер'єру багато інших плюсів - багато варіантів розмірів, великий вибір кольорів, гарна сполучуваність зі звичайними шторами, можливість виконання в стриманою або декоративній манері. 

Розвиток технологій дозволило спростити процес виробництва і зробити його більш економічним, завдяки чому кожен може дозволити собі замовити жалюзі за індивідуальним проектом. 

Конструкція постійно допрацьовується, виробники пропонують все більш вдосконалені моделі. Велика увага сьогодні приділяється спрощенню монтажу. Тепер не потрібно серйозно готувати поверхню, викликати монтажників з професійним обладнанням та свердлити стіни. Дуже популярними стали моделі, які встановлюються безпосередньо на раму: це дозволяє заощадити час і зусилля, зберегти обробку в первозданному вигляді і зробити завісу компактним.

Які бувають жалюзі

Багато хто купує жалюзі на пластикові вікна на замовлення через величезної кількості плюсів цієї продукції. Головне питання, яке мучить замовників - які саме вибрати? Є кілька різновидів:

Жалюзі від салону «Windows Beauty»

Ми виготовляємо жалюзі на замовлення у Києві. Наша компанія займається оформленням вікон вже більше п'яти років. Значний досвід зробив наших фахівців справжніми експертами - ви можете довірити нам виготовлення жалюзі будь-якої складності. Ми з задоволенням втілимо ваші ідеї в реальність і поділимося рекомендаціями, які допоможуть зробити інтер'єр красивіше і функціональніша. У нас - один з найвигідніших прайсів у Києві: ми робимо жалюзі на замовлення недорого і швидко, враховуючи всі ваші побажання.


Разом з жалюзями замовляють