Штори плісе

Однією з важливих особливостей штор плісе можна назвати можливість монтажу на вікна будь-якої складної геометричної форми - скошеної, арочної, круглої і ін.

Варто зазначити, що для арочних і круглих вікон передбачена конструкція відкривання штори по типу віяла. Штори плісе день ніч можна використовувати і для оформлення мансардних вікон. Для того щоб при нахилі вікна тканина не провисала, конструкція завіс посилена бічними напрямними.

Сьогодні купити штори плісе можна з тканин різної структури, забарвлення і дизайну. Така різноманітність вибору дозволить підібрати найбільш оптимальний варіант в залежності від колірної гами, що переважає в інтер'єрі. 

Штори плісе день-ніч

Окремою категорією можна виділити штори плісе день-ніч, які складаються з двох полотен різної щільності. Щільна тканина використовується в нічний час для захисту від вуличного світла, а більш тонка - днем, для захисту від сонячних променів.

У нашому салоні ви зможете замовити штори плісе, які стануть неординарним рішенням для декорування спальні, кухні, оранжереї або будь-якого іншого приміщення. На об'єкт виїжджає фахівець, який проводить точні виміри вікна, визначається з особливостями оформлення інтер'єру, побажаннями замовника. При необхідності може на місці запропонувати зразки тканин і варіанти їх комбінування.

Ми завжди пропонуємо своїм клієнтам високу якість виконання і неординарний дизайн, помножений на функціональність виробів.

Станьте володарем шикарних штор!

Отримайте консультацію дизайнера по вашому проекту.