Багетні карнизи

У нас ви можете замовити багетні карнизи прикрашені різноманітними способами, що задовольняє будь-які примхи вашого інтер'єру і відповідні для різних типів штор, для створення абсолютної гармонії і затишку Вашої оселі.

Багетні карнизи для штор - це відмінний спосіб зробити вигідний акцент при оформленні вікон. Багетні карнизи відрізняються високими декоративними властивостями завдяки застосуванню спеціальної планки, яка може відрізнятися різноманітними варіантами декору, за рахунок чого оптимально впишеться в будь-яке приміщення. Таким чином, багетним називають карниз, який декорований спеціальною планкою, що маскує всілякі гачки і кронштейни, за допомогою яких кріпляться штори. При цьому цей вид карнизу для штор може мати як стельове, так і стінне кріплення.

Для виготовлення багета використовується дерево, шпон або ДВП. Не менш популярними можна назвати пластикові багетні карнизи, замовити які можна в різних комплектаціях. Вони відрізняються невеликою вагою, довговічністю і різноманітністю форм. Багетні карнизи по своїй довжині можуть відповідати ширині віконного прорізу, однак в деяких випадках дизайнери використовують моделі, які тягнуться вздовж всієї стіни, де знаходиться вікно. Такий прийом дозволяє не тільки приховати деякі недоліки планування або нерівності стін, але і надати приміщенню ще більшої декоративності, візуально розділити його на зони. 

Ціни на багетні карнизи в нашому салоні штор ви можете дізнатися зв'язавшись з менеджером