Сонцезахисні жалюзі

Сучасні сонцезахисні жалюзі для вікон відрізняються всілякими кольорами, матеріалами виконання, конструктивними особливостями, способами монтажу, механізмами управління.

Жалюзі все частіше використовуються в якості альтернативи традиційним шторам. На сьогоднішній день це один з найбільш простих і ефективних способів захисту приміщення від прямих сонячних променів і надлишкового тепла, а також рівномірного освітлення простору без яскравих відблисків і світлових плям. Сьогодні виробники пропонують кілька основних типів жалюзі. Так, горизонтальні жалюзі можуть бути виготовлені з пластику, дерева або алюмінію. Для виготовлення вертикальних найбільш часто використовується спеціально оброблена тканину. До цього типу належать і рольштори, зручні та практичні рулонні сонцезахисні жалюзі. 

Переваги сонцезахисних жалюзі для вікон:

Разом з тим, найбільш примітною особливістю жалюзі є їх сонцезахисні властивості. Достатньо лише повернути ламелі, щоб забезпечити потрібну ступінь освітлення. Подібна можливість була недоступною при використанні звичайних завіс.

Для фасадів будівель, звернених на південь, оптимальним варіантом стануть горизонтальні сонцезахисні жалюзі, які дозволять ефективно затемнити приміщення в літню пору, і не будуть перешкоджати проникненню світла взимку. Для вікон, звернених на захід або схід, вдалим варіантом стануть вертикальні жалюзі. 

Салон «Windows Beauty» втілить в життя будь-яку вашу ідею для забезпечення максимально комфортного денного освітлення! Ми виготовимо оригінальні жалюзі, які будуть точно відповідати розмірам віконного отвору і справно функціонувати протягом тривалого терміну експлуатації. Сучасні технології дозволяють нам пропонувати все різноманіття існуючих типів жалюзі - різної конструкції, практично будь-який шириною ламелей.