Штори нитка

Штори нитка - один з найсучасніших варіантів декорування вікон. Їх унікальна структура і незвичайний вид кардинально змінюють традиційне уявлення про штори і відкривають широкі можливості для створення оригінальних дизайнів в будь-якому приміщенні.

Штори-нитки придумали на Сході, почавши завішувати вікна такими конструкціями, які добре захищали від сонячних променів і не перешкоджали руху повітря. Згодом вони були вдосконалені і до функціонального призначенням додалося естетичне. Штори з ниток почали випускатися в різному виконанні і використовуватися більш широко.

Ви можете купити мотузкові штори з однотонних або різнокольорових ниток в чистому вигляді або з додаванням різних декоративних елементів - люрексу, намистин, стеклярусу і ін. Також є серпанок «Спіраль» з закручених ниток, штори «Метелики» з вплетеними текстильними фігурками цих комах, моделі з малюнками різної тематики та інші варіанти моделей.

Сфери застосування штор нитка в інтер'єрі дуже різноманітні. Стильне, але просте у використанні виріб додає дизайну легкість і вишуканість. Нитки прекрасно прикрашають віконні та дверні прорізи, поділяють простір, роблять обстановку незвичайної і оригінальної, додають в неї нотки гламуру. 


Переваги штор нитка

Крім зазначених позитивних якостей штори-нитки володіють ще рядом переваг:

Штори такого типу здатні замінити тюль і чудово виглядають в поєднанні з будь-якими тканинними полотнами, створюючи унікальні і помітні композиції. Штори нитка можуть прикрашатися будь-якими аксесуарами, які мають невеликий розмір і витончений вид.

У салоні штор «Windows Beauty» можна купити серпанок самих різних видів і кольорів. Ми допоможемо вам створити з мотузкових штор справжні шедеври інтер'єрного і віконного декору. Якщо ви ще не зробили свій вибір, наші фахівці підкажуть найправильніше рішення.

Ніжні і повітряні штори з ниток чудово вписуються в інтер'єри всіх стилів. Багатство вибору і доступні ціни роблять їх ідеальним рішенням для будь-якого бюджету. А міцність і простота структури забезпечують більш тривалий термін служби, ніж у інших видів штор. Штори нитка - відмінний вибір для будинку, офісу та інших приміщень практично будь-якого призначення. 

Станьте володарем шикарних штор!  Отримайте консультацію дизайнера