Ролети день-ніч

на Замовлення в Києві

Закрити приміщення від яскравих променів сонця або сліпучих нічних ліхтарів легко можна одним з видів завіс. Звичайно, штори і тюль завжди залишатимуться класичним варіантом оформлення вікон, але вони підійдуть не в кожне приміщення і не в будь-який інтер'єр.

Якщо ви шукаєте більш сучасне і практичне рішення, зверніть увагу на ролети «день-ніч». Різноманітність моделей за функціоналом і зовнішнім виглядом дозволяє підібрати варіант як для дому, так і для офісу, магазину, кафе і т.д. 

Що таке ролети «день-ніч»?

Цей різновид ролет часто називають «зеброю» - на відміну від звичайних рулонних ролет, вони мають чергуючі напівпрозорі і непрозорі смуги. Створюється такий ефект завдяки двом різним видам тканин на полотні, перекинутому через валик.

Саме завдяки цим смугам ролети «день-ніч» відмінно регулюють кількість сонячного світла в приміщенні.

Ви легко можете відкрити ролету повністю на день, приглушити освітлення, якщо йдете з дому, приховати яскраве світло нічних ліхтарів перед сном. Ще одна їх особливість - не обов'язково повністю піднімати полотно або відсувати його в сторону, щоб виглянути на вулицю; для цього достатньо поєднати дві прозорі смуги.

Принцип роботи ролет «день і ніч»

В ролетах - не такий складний механізм, як може здатися на перший погляд, зате вельми функціональний. 

Існує кілька типів механізмів для них:

У конструкції будь-яких рулонних ролет також є саме полотно і схил, який дозволить тканині розвиватися на протязі і м'яти при експлуатації.

Ролети «день і ніч» найчастіше виготовляються з механізмом ланцюжка або автоматичним механізмом, що дуже зручно для використання в будь-яких приміщеннях.

Багато моделей можна закріплювати як в отворі, так і до стелі або стіні біля вікна. Різноманітність варіантів дозволяє поєднувати ролети «день-ніч» з тюлем на гардині або іншими типами завіс.

Різновид ролет «день-ніч»

Залежно від того, як ви хочете закріпити ролети і для якого вікна використовувати, варто вибрати той чи інший тип ролет. Всього виділяють кілька їх різновидів:

Кожен з цих варіантів можна використовувати вдома, в офісі, в кафе чи магазині. Широкий вибір принтів і забарвлень допоможе створити потрібну атмосферу в кожному приміщенні, наприклад, додасть затишку в спальні або підкреслить строгість ліній в робочому кабінеті.

Матеріали подвійних ролет «день-ніч»

Що стосується матеріалів конструкції і механізмів, виробники віддають перевагу високоякісному пластику. З нього виходять практичні і недорогі деталі, які легко можна замінити і самостійно при поломці роллштор.

Звичайно, найчастіше використовуються синтетичні тканини, оскільки за ними легше доглядати. Синтетика також додається до натуральних матеріалів для поліпшення їх якостей. Будь-яке полотно перед установкою на ролер покривається тефлоновим просоченням, що надає йому антистатичні властивості.

Якщо ви любитель екологічності, замовте пошиття ролети з натуральних тканин. Але варто враховувати, що простий щіткою їх вже не можна буде очистити.

Ролети «день-ніч» в інтер'єрі

Щоб такий варіант штор добре вписався в інтер'єр, важливо правильно підібрати не тільки їх різновид і конструкцію, але і колір.

Ось кілька порад колірних рішень для різних приміщень:

Що стосується офісних приміщень, сюди краще вибирати монохромні варіанти ролет або, знову ж таки, більш спокійні відтінки.

Принти відмінно вписуються не тільки в дитячі спальні. Якщо у вашої кімнати замислюється певна тематика, її можна підкреслити тим чи іншим малюнком на ролетах «день-ніч».


Догляд за ролетами «день і ніч»

Правильний і своєчасний догляд за ролетами «день-ніч» допоможе продовжити термін їх служби, збереже їх зовнішній вигляд і позбавить приміщення від запиленості.

Поради по догляду за ролетами:

Пластикову основу ролет «день і ніч» досить протирати вологою ганчірочкою для збирання пилу.

Увага! Ні в якому разі не можна використовувати засоби для чищення з вмістом хлору для догляду за ролетами - це призведе до псування тонкої тканини.

Поради щодо вибору ролетів «день і ніч»

Щоб не помилитися з вибором виробника і моделі при покупці ролет «день і ніч», досить слідувати простим порадам від фахівців.

При покупці важливо врахувати:


Найскладнішим етапом, як правило, виявляється вибір тканини для ролетів.

Розберемо можливі варіанти докладніше:

Серед ролетів, що продаються в магазинах, ви навряд чи знайдете модель з 100% натуральним полотном. Такі ролети на вікна краще шити на замовлення, заздалегідь обговорюючи з дизайнером бажаний результат.

ролети день-ніч Київ