Горизонтальні жалюзі

Створення інтер'єру - справжнє мистецтво, величезну роль в якому грає декорування вікон. Все частіше і частіше в сучасному дизайні використовуються жалюзі. Це не дивно - вони практичні, функціональні, прості в експлуатації, легко встановлюються і довго служать.

Купити жалюзі на пластикові вікна, ви можете в нашій компанії. Ми працюємо з конструкціями будь-якої складності. У нас ви зможете замовити пластикові та алюмінієві жалюзі, а так само жалюзі виготовлені з дерева.

Величезна різноманітність кольорів дозволить вибрати жалюзі, які ідеально підходять до вашого інтер'єру.

Найчастіше горизонтальні жалюзі використовуються в офісних приміщеннях, так як вони надають кімнаті строгість. Досить часто приймається рішення купити жалюзі горизонтальні і для будинку: на домашніх вікнах їх можна використовувати в поєднанні зі шторами, ніж досягається гарне співвідношення затишку і комфорту. 

Конструкція і спосіб установки

Влаштовані жалюзі досить просто. Вони складаються з ламелі або пластин, карниза і шнурів. Ламелі, скріплені шнурами, підвішуються на карниз, всередині якого знаходиться спеціальний механізм управління. Вони бувають різними: від звичайного шнура, прикріпленого до осі, до багатоступінчастого механізму з електроприводом і дистанційним управлінням.

Горизонтальні жалюзі на пластикові вікна встановлюються як у віконний отвір, так і з зовнішньої сторони прорізу, а також між рамами. Можуть бути встановлені на раму з фіксацією або за допомогою кріплень з адаптерами.

Висока репутація горизонтальних жалюзей підтримується їх винятковими властивостями: 

довговічність

декоративність

функціональність