ШТОРИ ДЛЯ ОФІСУ

ШТОРИ В ОФІС

Від чого, на вашу думку, залежить успішна діяльність компанії? Це насамперед якість роботи співробітників фірми. У свою чергу, офісні працівники мають бути освіченими і перебувати в стабільному емоційному стані. В іншрму випадку важливу роль відіграє внутрішня обстановка приміщення. Інтер'єр офісу повинен налаштовувати на плідну працю і, жодною мірою не навіювати нудьгу. Вертикальні жалюзі на вікнах традиційно білого кольору вже добряче набридли, але на зміну їм прийшли оригінальні штори для офісу на замовлення, вибір яких слід проводити залежно від напрямку діяльності офісного приміщення.

Таким чином, в офісі, де працюють люди творчих професій, штори можуть бути більш яскравими та оригінальними. Вони якнайкраще підкреслять творчий настрій працівників фірми, а потенційні клієнти будуть приємно здивовані такому оздобленню приміщення і, безумовно, у них залишаться тільки найкращі враження від перебування у вашому офісі. Штори в офіс на замовлення, виконані в класичному стилі, створять неповторну обстановку у великих конференц-залах або в офісних приміщеннях з великими вікнами. А ось штори стилю "хай-тек" з металевим ефектом стануть чудовим рішенням доповнення інтер'єру в офісі, де працюють люди, чия професія безпосередньо пов'язана з інформаційними технологіями. Крім того, щоб уникнути зайвого пафосу, елементи декору і додаткові аксесуари мають бути використані в міру.

Досить часто в офісних приміщеннях потрібна обстановка напівтемряви, наприклад для перегляду відеороликів або слайдів. Найкращим виходом у такій ситуації стане комбінування важких щільних за фактурою штор на замовлення зі світлонепроникним ефектом на ряді з м'якшими і світлішими рулонними полотнами. Буває таке, що для закриття штор потрібні неабиякі зусилля. Таке відбувається в приміщеннях з досить високими і великими вікнами. У такому разі слід закріпити полотна штор на спеціальному електрокерованому карнизі.

Далі необхідно визначитися з вибором кольорової палітри тканини штор для офісу. У цьому разі необхідно дотримуватися деяких правил, завдяки чому бажаного результату буде досягнуто. Перше на що потрібно акцентувати увагу: штори жодною мірою не повинні стати "зайвим" елементом інтер'єру. Адже штори - це доповнення, вони мають бути доречними і легким. Не обов'язково домагатися гармонії кольору штор із кольором стін офісного приміщення. Так ми отримаємо тільки гнітючий ефект "злиття". Але вкрай важливо, щоб штори ідеально поєднувалися з дизайном кімнати, надаючи приміщенню завершеного вигляду.

Найкращою заміною жалюзі, для тих, хто не хоче від них відмовлятися, можуть стати штори-імітація жалюзі. Але виглядають вони куди солідніше. Ідеальна заміна жалюзі - це штори плісе, які збираються у верхній частині віконного отвору. Вони практично не відрізняються від звичних жалюзі, але покликані привнести в кімнату відчуття повної гармонії і почуття стилю. Причому колірна палітра таких штор не може не вражати своєю широкою варіативністю.

штори для офісу на замовлення

Замовити штори для офісу в салоні «Windows Beauty»

Проконсультуватися і викликати дизайнера Ви можете за телефоном: 098 150 0048

Чому варто купити штори для офісу у нас:

Здійснюючи замовлення у нас, в обговорені терміни ви отримуєте вже готові штори для офісу, якими відразу ж можна прикрашати ваше приміщення.