Класичні штори

Як відомо - класика не підвладна часу та моді. І одним з яскравих підтверджень цьому є класичні штори на замовлення, які привносять в навіть найпростіший і лаконічний інтер'єр нотку розкоші і шику. Важкий оксамит, фактурні портьєрні тканини, складні драпіровки і ексклюзивне оздоблення - ось основні риси, властиві виробам, виконаним в даному стилі. Такі штори доречно виглядають в красивих інтер'єрах заміських будинків, театрах, ресторанах, урочистих залах. Суворі портьєри з підхватами також відносяться до класичного стилю і відмінно вписуються в будь-який інтер'єр.

Найбільш органічно виглядають класичні штори, виконані на замовлення в м'яких натуральних кольорах - зелений, бежевий, медовий. Це можуть бути як однотонні тканини, так і текстиль з малюнком, наприклад, вертикальною смужкою, дрібним квітковим орнаментом, витіюватими візерунками.

Для того щоб пом'якшити інтер'єр дизайнери часто використовують поєднання штор і іншого домашнього текстилю - оббивки м'яких меблів, скатертин, декоративних подушок. В такому випадку головною умовою виступає єдність відтінку і малюнка тканин.

У нашому салоні представлений великий вибір класичних штор - телефонуйте або залишайте заявку - ми вас проконсультуємо!

Класичні штори на замовлення

Якщо висота стель дозволяє - то рекомендується придбати класичні штори з ламбрекенами, які служать оригінальним доповненням і прикрасою композиції. Ламбрекени можуть мати вигляд рівної тканинної смужки з хвилястою або зубчастої лінією нижнього краю. Окрасою для такого ламбрекену служить вишивка, різні принти, бахрома і інші елементи. Більш химерно і вишукано виглядають м'які ламбрекени з красивими перекидами, підхватами, вертикальними або горизонтальними складками. Варто відзначити, що всі елементи складного по конструкції ламбрекену зшиваються, що полегшує його навішування після прання або хімчистки.

Купити класичні штори в нашому салоні - це значить не обмежувати себе у виборі. Для проведення консультації з приводу стилю і особливостей майбутніх штор дизайнер виїжджає на об'єкт. Зразки тканини дозволять точно визначитися з колірною гамою і фактурою, а наші майстри проведуть точні виміри вікна. При розробці дизайну штор важливо врахувати висоту стелі і розмір приміщення, кількість вікон, необхідний рівень освітлення кімнати, стилістичні особливості оформлення інтер'єру. 

Як правило, класичні штори припускають використання декількох видів тканини, різної по щільності і світлопроникності. Найбільш поширений варіант - повітряний тюль і важкі портьєри. Для того щоб тканини типу оксамит, жаккард і інші не притягували пил і не вигоряли під впливом сонячних променів, проводиться їх обробка спеціальними просоченнями - антистатической, антибактеріальної, протипожежної. Остання особливо актуальна в тому випадку, якщо штори планується навішувати в приміщеннях з високими вимогами пожежної безпеки - громадських закладах або приватних інтер'єрах. Купити класичні штори з протипожежної просоченням - значить убезпечити себе і оточуючих людей під час пожежі, зберегти майно. 

Станьте володарем шикарних штор!

Отримайте консультацію дизайнера по вашому проекту.