Профільні карнизи 

Ми допоможемо підібрати і виготовимо для Вас найбільш затребувані на сучасному ринку профільні карнизи з обраних вами матеріалів, незалежно від складності форм вашого інтер'єру.

Салон штор «Windows Beauty» виготовить для Вас найкращі профільні карнизи на замовлення за найвигіднішими цінами. У виробництві стельових карнизів використовуються сучасні технології та алюмінієві сплави з високоміцними металами, що дозволяє пропонувати нашим клієнтам надійні і довговічні конструкції будь-якої конфігурації і розмірів. Для проведення точного виміру Вашого вікна, на об'єкт виїжджає наш дизайнер.

Профільні алюмінієві карнизи можу бути стельового, або настінного типу і відмінно підходять для будь-яких приміщень. Завдяки пластичності і міцності алюмінію, сьогодні виробники пропонують надійні карнизи різної конфігурації - з напуском, круглими боковинами, для вікон еркерного типу. Ще однією незаперечною перевагою, яким володіють профільні карнизи, є можливість їх кріплення безпосередньо в площину пололке. Це особливо актуально, коли відстань між віконним прорізом і стелею мінімальне і установка традиційного варіанту кріплення буде перешкоджати відкриванню стулки.

Настінні карнизи характеризуються наявністю фігурного наконечника і гачків для навішування штор. Залежно від складності конструкції штор, профільні карнизи можуть бути однорядними, дворядними і трирядними, а також оснащуватися підйомними або розсувними механізмами (римські, японські штори і ін.).