Штори блекаут на замовлення 

Всім відомо, що найкраще виспатися можна в повній темряві, тому багато хто вибирає для своєї спальні універсальне рішення - світлонепроникні штори.


Що таке штори блекаут?

Назву свою такі штори отримали завдяки однойменному матеріалу "Blackout" - щільною непрозорої тканини, яка здатна повністю перекривати потрапляння світла в кімнату. Цей ефект досягається за рахунок великої кількості ниток на дюйм і спеціальною технологією плетіння. Зовні такі штори нічим не відрізняються від звичайних портьєр, а підібрати для себе можна будь-яку текстуру і візерунок.

Штори блекаут шиють із трьох шарів матеріалу з переплетенням волокон із сатину, віскози, атласу або інших синтетичних ниток. У підсумку виходить дуже щільна і міцна тканина.

Верхній шар, який відкритий сонячним променям, найчастіше роблять із ниток світлих відтінків. А середній і нижній шари виготовляють із міцного матеріалу, просоченого спеціальною водовідштовхувальною рідиною і з чорними нитками, що забезпечують затемнення.

Багатьом припаде до душі і те, що поєднувати штори блекаут можна як з легкими гардинами, так і з ламбрекенами (горизонтальними декоративними драпіровками).

В іншому ж світлонепроникні штори нічим не відрізняються від звичних нам портьєр.

Для чого вони потрібні?

Ми вже відзначили, що штори, що не пропускають світло ідеально підходять для того, щоб забезпечити спокійний і міцний сон, але це - не єдине їх перевага. Крім нічний функції, блекаут шторам знаходиться і застосування в денний час:

Штори блекаут у дизайні інтер'єру 

Текстильне оформлення важливо для будь-якого приміщення, саме воно забезпечує затишок. При сучасній моді на мінімалізм і переважання світлих відтінків, багатьох хвилює питання - чи можна знайти штори блекаут світлого кольору, і чи не позначиться це на їх блекаут-характеристиках. Всіх шанувальників пастельного інтер'єру порадує те, що світлі блекаут штори абсолютно нічим не відрізняються від темних. Завдяки своїй двосторонньої конструкції, штори не втрачають властивостей незалежно від обраного кольору, вони також надійно захищають приміщення від проникнення сонячних променів, але не змушують нас додавати небажані похмурі відтінки. 


Для яких приміщень підходять світлонепроникні штори?

Фіранки блекаут в дизайні приміщення можуть використовуватися в різних якостях: як традиційні завіси, рулонні або японські портьєри. З огляду на різноманітність кольорів і текстур, вони доповнять інтер'єри в різних стилях. Цей вид завіс надає естетику віконних отворів іподходіт для приміщень будь-якого призначення:

За типом можна виділити три види блекаут штор - рулонні, римські штори і портьєри.

Рулонні і римські штори перекривають тільки саму поверхню скла і віконної рами, залишаючи простір для подальшого декорування приміщення і використання підвіконь або еркерів. 

Портьєри, в свою чергу, вішаються на карниз і являють собою елемент інтер'єру, безпосередньо що становить текстильну частину дизайну кімнати.

Штори блекаут - це відмінне рішення для сучасного динамічного ритму життя, яке дозволить надійно захистити приміщення і створити унікальний стиль. 

Монтаж

Кріпляться штори блекаут двома способами:

Можливо зацікавлять інші види штор