Штори з натуральних тканин 

Штори з натуральних тканин завжди залишаються модними і затребуваними. Вони прекрасно виглядають, мають багато переваг, є безпечними і екологічними. Незважаючи на постійно зростаючу різноманітність синтетичних матеріалів, їх універсальність і невимогливість, натуральні тканини ніколи не втрачають своїх позицій. 

До таких штор відносяться бавовняні, льняні, шовкові, рідше вовняні вироби.

Властивості натуральних тканин

Загальних недоліків у натуральних тканин практично не існує. Кожен матеріал природний і володіє власними характеристиками і властивостями, які і обумовлюють особливості застосування. Так, бавовна сильно вбирають вологу і легко пошкоджується при механічному впливі. Шовк швидко вигорає, льон важко прасується і дає усадку при пранні.

Але якщо знати всі ці мінуси і вміло їх запобігати, то натуральні штори будуть служити довго і надійно. Тим більше що в сучасному виробництві такі тканини піддаються спеціальній обробці, після якої вони набувають кращі властивості синтетики: менше мнуться, не змінюють колір і форму після багаторазового прання, стають міцнішими і практичними.

Станьте володарем шикарних штор!

Отримайте консультацію дизайнера по вашому проекту.

У наших салонах ви можете придбати штори з натуральних тканин найвищої якості. Для їх пошиття ми використовуємо 100% льон, бавовна, шовк або вовна, але всі ці матеріалу зроблені за сучасними технологіями, тому відрізняються міцністю, надійністю і комфортною експлуатацією.